نتایج جستجو برای عبارت :

بیوگرافی چار دیکنز

پرورش عضلات دلتوئید با دارم چارلز

در بدنسازی حرفه‌ای، برای داشتن پشتکار از کسی قدردانی نمی‌کنند. ولی اگر چنین رسمی وجود داشت کمتر کسی به اندازه دارم چارلز لایق آن بود.در واقع در سال‌های اخیر دارم چارلز بسیار آماده است و در اغلب رقابت‌ها اختلاف امتیاز او با رقبای پس از خودش زیاد است. علاوه بر اینکه در اغلب رقابت‌ها نسبت به رقابت قبلی پیشرفت بیشتری را از نظر حجم و کیفیت به نمایش می‌گذارد.
ادامه مطلب
دانشگاه چارلز
دانشگاه چارلز (Charles University) یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های جهان است و به قدیمی‌ترین دانشگاه جمهوری چک شناخته می‌شود. این دانشگاه در قلب اروپا، شمال ایتالیا و شرق فرانسه واقع‌شده است. دانشگاه چارلز جزو دانشگاه‌های دولتی کشور جمهوری چک می‌باشد و در سال 1348 میلادی توسط امپراتور چارلز تأسیس و به همین نام معروف شده است. این دانشگاه دارای 17 دانشکده مختلف در رشته‌های مهندسی، انسانی و پزشکی می‌باشد که 51000 دانشجو داخلی و بین‌المللی
با اینکه فناوری های نوین روز به روز بهتر و بهتر تر می شوند، هنوز کتاب و کتابخوانی به قوت خود باقیست.
کتاب داستان دو شهر اثر چارلز دیکنز عنوان کتابی است که بیشترین فروش کتاب در جهان را از آن خود کرده و بیش از ۲۰۰ میلیون نسخه از آن تاکنون به فروش رسیده است.
اگرچه عده ای معتقدند که این کتاب بهترین اثر چارلز دیکنز نیست، اما باید اعتراف کرد که داستان آن تاثیرات بسیاری در تاریخ ادبیات داشته است. چارلز دیکنز یکی از شناخته شده ترین مشاهیر ادبیات انگلی
دانلود حل المسائل فارسی شیمی عمومی ۱ چارلز
عنوان فایل : حل المسائل شیمی عمومی 1 مورتیمر + نمونه سوالات نوع فایل : pdf پی دی اف حجم فایل : 60 مگابایت تعداد صفحات : 476 زبان : فارسی برای دانلود با 50% تخفیف این فایل روی لینک زیر کلیک کنید دانلود حل المسائل فارسی شیمی عمومی ۱ چارلز مورتیمر ترجمه...

دریافت فایل

سرود کریسمس (به انگلیسی: A Christmas Carol) نام یک کتاب ادبی است که توسط چارلز دیکنز، نویسندهٔ اهل بریتانیا نوشته شده‌است این کتاب در کریسمس ۱۸۴۳ به چاپ رسید. در این کتاب شخصیت اصلی یعنی اسکروج
که مردی ثروتمند ولی خسیس و سنگدل است به کمک روح دوستش مارلی وسه روح
کریسمس متحول می‌شود. او پس از دیدن رنج مردم تبدیل به مردی سخاوتمند
می‌شود که همگان او را دوست دارند.
دانلودفایل سرود کریسمس حجم 60  مگابایت
shirazart.blog.ir 
** بینوایان ، اثر ویکتور هوگو _ جنگ و صلح ، اثر تولستوی _ سرنوشت یک انسان اثر میخائیل شولوخوف_ گوژپشت نتردام ، اثر ویکتور هوگو _ سه تفنگدار اثر الکساندر دوما _ دیوید کاپرفیلد ، اثر چارلز دیکنز _ جزیره ی گنج، اثر استیونسن
 خلاصه کتاب شیمی عمومی ۲ مورتیمر همراه تست

دانلود فایل

شیمی ۲ تست (پایۀ یازدهم) | فروشگاه آنلاین الگو - نشر الگوwww.olgoobooks.ir › books › 216-... Translate this page خلاصه. جلد، مقدمه، فهرست و بخشی از درسنامه، تست و پاسخ تشریحی فصل ۲ ... آیا کتاب شیمی ۲ تست (پایۀ یازدهم) به همراه سؤالات کنکور ٩٨ مناسب کنکور ١٤٠٠ هست؟ ... که با استناد به کتب شیمی عمومی مورتیمر و سیلبربرگ حالت فیزیکی H2O
 لئونس و لنا - کارل گئورگ بوشنرشهر ما - تورنتون وایلدرجایی که عاشق بودیم - جنیفر نیونمنگی - ژوئل اِگلوفعامه پسند - چارلز بوکوفسکیبرادران سیسترز - پاتریک دوویتصید قزل‌آلا در آمریکا - ریچارد براتیگانستون دنیایم باش - جنیفر نیون
۱۹۱۷، فیلمی جنگی و درام محصول سال ۲۰۱۹ کشورهای انگلستان و آمریکا به نویسندگی و کارگردانی Sam Mendes و به تهیه‌کنندگی استیون اسپیلبرگ است. از ستارگان فیلم میتوان به بندیکت کامبربچ، ریچارد مدن، کالین فرث، دین-چارلز چپمن، اندرو اسکات و مارک استرانگ اشاره کرد.
ادامه مطلب
براساس تعریف دکتر چارلز اسپیلبرگر روان شناسی که متخصص مطالعه خشم  است: «خشم حالتی عاطفی است که از نظر شدت از تحریک ملایم تا عصبانیت شدید تغییر می کند.» مانند سایر عواطف همراه با تغییرات فیزیولوژیکی و زیست شناختی است. وقتی عصبانی می شوید.

ادامه مطلب
تاحالا برایتان اتفاق افتاده شخصیتی از یک داستان انقدر خوب در ذهنتان مانده باشد که اگر کسی را شبیه او بینید بگویید:((چقدر شبیه فلانی است:؟!))خانم هاویشام یکی از این شخصیت هاست که سال های سال است در ذهن افراد زیادی در سراسر دنیا مانده و ادم ها هر وقت یک خانم بد اخلاق و لاغر و غرغر و می بینند که مدام به دنبال انتقام گرفتن است می گویند((شبیه خانم هاویشام است!))این شخصیت را چارلز دیکنز حدود 150 سال قبل در رمان((ارزو های بزرگ))خلق کرد اما انقدر خوب و واقعی
ساعت چهار و نیم صبح. مادر و پدر رفیقی مدتی است که به مکه رفته اند و رفیقمان نیز از ما دعوت به عمل آورده که هر از چند گاهی به منزلشان بروم و چند روزی بمانم.او را هم به دنیای زیبای شب بیداری دعوت کردم و هم اکنون او در حال ویوولون تمرین کردن است و من نیز«داستان دو شهر» چارلز دیکنز را باز کرده ام و میخوانم.یک ساعت دیگر هم که کله پزی ها باز می کنند می رویم که یک کله پاچه بزنیم و حسابی سرمست شویم!
خلاصه که زندگی فعلا بر وفق مراد است.
گفته بودم خوابم نمیبره، لالایی خوند صداشو ضبط کردم.  لالایی شو حفظ بودم همیشه ولی ضبطش کردم. واسه روزهای تو خوابگاه. 
 از ۱۸ تیر خوابم نمیبره ولی گوش نمی کردم تا همین امشب و همین نیم ساعت قبل، وسط تاریکی و خیره شدن به صفحه ی گوشی، وسط فرستادن دکلمه های چارلز بوفسکی، پرنده ی آبی.
حماقت کردم! وسط صدای ضبط شده می خنده:) وسط صدای ضبط شده اشکم سر می خوره زیر بینیم و بوی عطرش میاد... و فقط زمزمه می کنم که آسمون از توی سنگ سرد روی جسمت پیداست. به گنجشک ها
گفته بودم خوابم نمیبره، لالایی خوند صداشو ضبط کردم.  لالایی شو حفظ بودم همیشه ولی ضبطش کردم. واسه روزهای تو خوابگاه. 
 از ۱۸ تیر خوابم نمیبره ولی گوش نمی کردم تا همین امشب و همین نیم ساعت قبل، وسط تاریکی و خیره شدن به صفحه ی گوشی، وسط فرستادن دکلمه های چارلز بوفسکی، پرنده ی آبی.
حماقت کردم! وسط صدای ضبط شده می خنده:) وسط صدای ضبط شده اشکم سر می خوره زیر بینیم و بوی عطرش میاد... و فقط زمزمه می کنم که آسمون از توی سنگ سرد روی جسمت پیداست. به گنجشک ها
افرادی که مبتلا به سندرم چارلز بنت هستند ، می دانند که توهم آنها واقعی نیست ، بنابراین این بیماری با شرایط شناختی مانند روان پریشی ، اسکیزوفرنی یا زوال عقل در ارتباط نیست ، که می تواند باعث توهم بینایی شود. با این حال ، بسیاری از موارد CBS به دلیل ترس از تشخیص اشتباه با یکی از این شرایط ، گزارش نشده است. زیر گزارش ، تعیین شیوع واقعی CBS بسیار دشوار است.
از آنجا که CBS معمولاً با اختلالات جدی تر ، مزمن مانند سکته مغزی یا دژنراسیون ماکولا ارتباط دارد
چارلز دیکنز یک نویسنده انگلیسی بود که کلاسیک های محبوب مانند "هارد تایمز" ، "کارول کریسمس" ، "دیوید کوپرفیلد" و "انتظارات بزرگ" را به تصویر می کشد.چارلز دیکنز چه کسی بود؟چارلز دیکنز یک رمان نویس ، روزنامه نگار ، ویراستار ، تصویرگر و مفسران اجتماعی بریتانیایی بود که رمان های کلاسیکی محبوب مانند الیور توست ، یک کارول کریسمس ، نیکلاس نیکلبی ، دیوید کوپرفیلد ، یک داستان دو شهر و انتظارات بزرگ را نوشت.
دیکنز به عنوان یکی از مهمترین و تأثیرگذارترین
چارلز دیکنز یک نویسنده بریتانیایی بود که کلاسیک های محبوب مانند "هارد تایمز" ، "کارول کریسمس" ، "دیوید کوپرفیلد" و "انتظارات بزرگ" را به تصویر می کشد.چارلز دیکنز چه کسی بود؟چارلز دیکنز یک رمان نویس ، روزنامه نگار ، ویراستار ، تصویرگر و مفسران اجتماعی بریتانیایی بود که رمان های کلاسیکی محبوب مانند الیور توست ، یک کارول کریسمس ، نیکلاس نیکلبی ، دیوید کوپرفیلد ، یک داستان دو شهر و انتظارات بزرگ را نوشت.
دیکنز به عنوان یکی از مهمترین و تأثیرگذارت
کتاب تاریخ فلسفه جلد یکم یونان و روم، نوشتهٔ فردریک چارلز کاپلستون ، ترجمهٔ سید جلال الدین مجتبوی، نشر علمی فرهنگی. 
خب معلومه که راجع به چیه! درسته تاریخ فلسفه رو خوندم با کتابای دیگه اما فکر کنم این کامل تر نوشته بازم نمیدونم ذوق دارم برای شروع کردنش. شاید هنوز مطمئن نباشم که فلسفه میرم یا فلسفه هنر ولی در هر صورت منابع یکینو منم دلم نمیخواد تنبلی کنم دلم میخواد یاد بگیرمو تلاش کنم. فکر کن یه عالمه چیز جدید بفهمی -^___^- همین بریم شروع کنیم. مج
می دونستین پرفروش ترین کتاب تاریخ ادبیات، «دو شهر» نوشته ی چارلز دیکنزعه؟ می دونستین رتبه ی بعدی مال ارباب حلقه هاست؟ می دونستین رتبه ی چهارم مال هری پاترعه؟ می دونستین رتبه ی سیزدهم مال ناطور دشته؟ می دونستین رتبه ی نه مال نارنیاست؟ شکه کننده نیست؟ من همین الان خوندم لیستو و باعث افتخارعه که کتابای مورد علاقم همشون جزو پرفروش ترین هان. یا شایدم... باعث افتخارعه که کتابای پرفروش جزو کتابای مورد علاقمن... درهرصورت فرقیم نمی کنه. اصل قضیه اینک
دانلود زیرنویس فارسی فیلم Logan 2017 اتفاقات فیلم در سال ۲۰۲۴ رخ می‌دهد که در این زمان قدرت شفا بخشی ولورین به شدت کاهش یافته است و پروفسور چارلز اگزاویر بسیار ضعیف شده است. با این حال ، این دو دوست برای آخرین بار با هم متحد شده‌اند تا آخرین ماجراجویی خود را انجام دهند. اما… - زیرنویس صحنه های حذف شده اضافه شد.
ادامه مطلب
BluRay,Winnie the Pooh: Springtime with Roo 2004,انیمیشن خانوادگی,چارلز دیکنز,دانلود Winnie the Pooh: Springtime with Roo 2004 720p,دانلود انیمیشن Winnie the Pooh: Springtime with Roo 2004,دانلود انیمیشن وینی خرسه بهار با روو 2004,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Winnie the Pooh: Springtime with Roo 2004 1080p,زبان اصلی,سرود کریسمس,کمدی,کیفیت بلوری,وینی پو,
ادامه مطلب
شاهزاده فیلیپ ، دوک ادینبورگ ، همسر ملکه الیزابت دوم ، پدر شاهزاده چارلز و پدر بزرگ شاهزاده هری و پرنس ویلیام است.شاهزاده فیلیپ کیست؟شاهزاده فیلیپ در جزیره کورفو در یونان ، در 10 ژوئن 1921 به دنیا آمد. به عنوان اعضای پادشاهی یونان و دانمارک ، فیلیپ و خانواده اش هنگام جوانی از کشور مادری خود تبعید شدند ، با پسری که متعاقبا در فرانسه ، آلمان زندگی می کرد. و انگلیس فیلیپ قبل از صعود خود به تخت انگلیس در سال 1952 با الیزابت ویندزور (ملکه الیزابت دوم) ا
براساس تعریف دکتر چارلز اسپیلبرگر روان شناسی که متخصص مطالعه خشم  است: «خشم حالتی عاطفی است که از نظر شدت از تحریک ملایم تا عصبانیت شدید تغییر می کند.» مانند سایر عواطف همراه با تغییرات فیزیولوژیکی و زیست شناختی است. وقتی عصبانی می شوید.

ادامه مطلب
چارلز دیکنز,دانلود Oliver and Company 1988 با زیرنویس فارسی,دانلود انیمیشن Oliver & Company 1988 720p,دانلود انیمیشن Oliver and Company 1988,دانلود انیمیشن Oliver and Company 1988 BluRay,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Oliver and Company 1988,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Oliver & Company 1988,دانلود فیلم Oliver & Company,دانلود مستقیم انیمیشن Oliver & Company 1080p,رمان اولیور توئیست,کارتون Oliver and Company 1988,کارتون والت دیزنی,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
زندگی شما، مال خودتان است. نگذارید زیر تسلیم و رضای متعفن خرد شود. به هوش باشید. همیشه راهی برای فرار است. همیشه نور امیدی در جایی وجود دارد. ممکن است نور تابانی نباشد، اما تاریکی را در هم می‌شکند، هوشیار باشید. خدایان فرصت‌هایی پیش روی‌تان می‌گذارند، آنها را بشناسید، و در آغوش بکشید، شما نمی‌توانید مرگ را در هم بشکنید، ولی می‌توانید گاهی مرگ را در زندگی‌تان از بین ببرید. هرچه بیشتر این کار را بکنید، نور بیشتری خواهد تابید. زندگی شما، در
زندگی شما، مال خودتان است. نگذارید زیر تسلیم و رضای متعفن خرد شود. به هوش باشید. همیشه راهی برای فرار است. همیشه نور امیدی در جایی وجود دارد. ممکن است نور تابانی نباشد، اما تاریکی را در هم می‌شکند، هوشیار باشید. خدایان فرصت‌هایی پیش روی‌تان می‌گذارند، آنها را بشناسید، و در آغوش بکشید، شما نمی‌توانید مرگ را در هم بشکنید، ولی می‌توانید گاهی مرگ را در زندگی‌تان از بین ببرید. هرچه بیشتر این کار را بکنید، نور بیشتری خواهد تابید. زندگی شما، در
نکته اول این است که هر دو جریان کشنده هستند ولی استدلال عمومی مبنی بر این است که جریان dc خطرناک تر است زیرا جریان dc مستقیم است ولی جریان ac متناوب است و به صفر می رسد و فرد می تواند دست خود را از جریان بکند.در حالت عادی نیز جریان dc باید خطرناکتر باشد اما بدون داشتن فرکانس جریان ac که فرکانس بالایی دارد خطرناکتر است با این همه به جریان و زمان و مقاومت بستگی دارد.
اما با توجه به آزمایشات پزشکی چارلز دالزیل جریان ac منجر به یک سری از انقباضات عضله ای
این روزا دارم بربادرفته رو میخونم؛ طولانی‌ترین کتابی هست که تا الان خوندم( البته در حال خوندنم)؛ حدودا 1500 صفحه; امیدوارم ارزش خوندن داشته باشه آخه وقت زیادی ازم میگیره با این حجم زیاد و در آخر از خوندنش پشیمون نشمکتاب سرگذشت عشق بی‌سرانجام اسکارلت قهرمان کتاب هست به اشلی؛ پسری که شخصیتی کاملا متفاوت داره با اسکارلت؛ به شخصه تا اینجای کتاب خیلی از شخصیت اسکارلت خوشم نمیاد؛ دختری که تمام ارزش های دختر بودن در زیبایی ظاهری و جلب توجه و جذب ک
کارلوس فوئنتس :
می‌دانید؟ مدتی که می گذرد
آدم زندگی خودش ته می کشد و فقط به وساطت زندگی دیگران زندگی می کند...

چارلز بوکوفسکی:
و نمی‌دانستم آیا این اندوه است که ما را به تفکر وا می‌دارد یا تفکر است که ما را اندوهگین می‌کند! 

دیالوگ فیلم ‏Inception 2010 : 
‏انعطاف پذیرترین انگل چیه؟
‏یه باکتری؟ یه ویروس؟ یه کرم روده؟
‏نه یک فکر!!! 
‏انعطاف پذیر و مسریه وقتی یک فکر در مغز جا گرفت، نابود کردنش تقریبا غیر ممکنه!

پ.ن: ترکیبی از این سه جمله شده بخشی از
گرمای خاص یک ماده ، نسبت کمیت گرما است
مورد نیاز برای بالا بردن درجه حرارت آن درجه یک فارنهایت تامقدار مورد نیاز برای بالا بردن دمای همان وزن ازآب یک درجه فارنهایت (شکل 2-7). این ممکن است در بیان شودفرمول زیر:استاندارد مورد استفاده در آب در حدود 62 تا 63 F دریافت می کندامتیاز 1.00 در مقیاس گرمای خاص. به بیان ساده ، خاصگرما بیانگر Btu مورد نیاز برای بالا بردن دمای یک استپوند یک ماده یک درجه فارنهایت.گرمای حساس بخشی از گرما است که دما را تأمین می کندتغی
خشم یک نوع احساس است که همواره بین دو حالت متغیر است. خشم می‌تواند عصبانیت و ناراحتی جزئی و یا در نوع حاد آن ، واکنشی جنون‌آمیز باشد. طبق نظر دکتر چارلز اسپیلبرگر ، خشم نیز احساسی نظیر سایر احساسات انسان است که با ویژگی‌های روانشناسی اشخاص تغییر می‌کند. هنگامی که عصبانی می‌شوید آثار فیزیولوژیک خشم در بدن ظاهر می‌شود، ضربان قلب و فشار خونتان بالا می‌رود و میزان ترشح هورمون‌ها نیز افزایش می‌یابد.

خشم عکس‌العمل طبیعی در برابر تهدید ، خ
منوچهر مردی پولدار و بد اخلاق در آخرین شب سال کابوسی می بیند که او را به
شدت وحشت زده می کند. در کابوس روح اردشیر شریک سابق منوچهر به خوابش می
آید و او را سرزنش می کند و از او می خواهد که مسیر زندگی اش را تغییر دهد
اما… کتاب صوتی شب آخر سال نمایش رادیویی است که اقتباس از رمان سرود کریسمس اثر چارلز دیکنز می باشد .
نوشته و تنظیم : مهام میقانی – گوینده : مهرداد عشقیان – تهیه کننده :
شهلا نیساری . 
تاریخ فلسفه -از دکارت تا لایب نیتس - جلد چهارم ، نوشتهٔ چارلز کاپلستون ، ترجمهٔ غلامرضا اعوانی  

غالبا گفته می شود که فلسفه ی جدید با دکارت ( ۱۵۹۶-۱۶۵۰) یا فرانسیس بیکن (۱۵۶۱-۱۶۲۶ ) در انگلستان و با دکارت در فرانسه آغاز شده است. شاید مستقیما اشکار نباشد که با چه توجیهی لفظ «جدید» به تفکر قرن هفدهم اطلاق می شود. اما اطلاق این لفظ به وضوح متضمن آن است که میان فلسفه ی قرون وسطی و دوره ی ما بعد ان شکاف و فاصله ای وجود دارد و نیز هر یک واجد خصوصیات مهم
امیدوارم فیلم چروکی در زمان را دیده باشید.
جملات و نکاتی که برای من جالب بودن رو براتون می نویسم.
در ابتدای فیلم پدر خانواده به دنبال پیدا کردن فرکانسی هست که بشه با اون در زمان سفر کرد و فرکانس "عشق" رو پیدا میکنه.
(صحنه ای که مادر برای چارلز والاس داره لالایی می خونه)
--------------------
جمله ای از مولانا : 
"زخم محلی است که نور به تو  وارد می شود" .
ادامه مطلب
فیلم A Dogs Way Home 2019 ( مسیر بازگشت یک سگ به خانه 2019 ) - دوبله فارسی - فیلمی در ژانر درام به کارگردانی چارلز مارتین اسمیت است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. خلاصه داستان: داستان سفر یک سگ باوفا و بازیگوش است که در پی یافتن صاحب خود، 400 مایل را در ایالت کلرادو می پیماید و…این فیلم بر اساس برداشت از یک داستان واقعی می باشد.
خشم یک نوع احساس است که همواره بین دو حالت متغیر است. خشم می‌تواند عصبانیت و ناراحتی جزئی و یا در نوع حاد آن ، واکنشی جنون‌آمیز باشد. طبق نظر دکتر چارلز اسپیلبرگر ، خشم نیز احساسی نظیر سایر احساسات انسان است که با ویژگی‌های روانشناسی اشخاص تغییر می‌کند. هنگامی که عصبانی می‌شوید آثار فیزیولوژیک خشم در بدن ظاهر می‌شود، ضربان قلب و فشار خونتان بالا می‌رود و میزان ترشح هورمون‌ها نیز افزایش می‌یابد.
خشم عکس‌العمل طبیعی در برابر تهدید ، خط
خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی ایران صدا و فضای مجازی رادیو؛ ایران صدا همزمان با فرارسیدن زادروز ولادت حضرت عیسی مسیح(ع) محبوب‌ترین اثر چارلز دیکنز با عنوان شب‌های کریسمس را به صورت گویا منتشر کرد.این اثر داستان زندگی پیرمردی خسیس به نام اسکروچ است که در شب کریسمس دچار تحول می‌شود و اتفاقات جالب و شنیدنی را رقم می‌زند.کتاب گویای سرود کریسمس به تهیه کنندگی نوید جولایی، ترجمه و اقتباس شنیداری علیرضا مرسلی و صدابرداری پ
۱۹۱۷، فیلمی جنگی و درام محصول سال ۲۰۱۹ کشورهای انگلستان و آمریکا به نویسندگی و کارگردانی Sam Mendes و به تهیه‌کنندگی استیون اسپیلبرگ است. از ستارگان فیلم میتوان به بندیکت کامبربچ، ریچارد مدن، کالین فرث، دین-چارلز چپمن، اندرو اسکات و مارک استرانگ اشاره کرد. این فیلم از نظر کارگردانی، عملکرد بازیگران، فیلمبرداری، موسیقی متن و جلوه‌های صوتی مورد ستایش منتقدان قرار گرفت و در جشنواره‌های مختلف افتخارات متعددی را بدست آورد که از میان آنها می‌ت
http://WWW.NEGARSKIN.IR

درمان افسردگی 

رفتارها و نوع روحیه‌ی ما در چهره‌ی ما موثر است با وجود این حالت این سوال پیش می‌آید که حالت چهره و صورت ما روی روحیه‌ی اطرافیان تاثیر دارد؟ در سال ۱۸۷۲ یکی از دانشمندان مشهور چارلز داروین در یکی از مقالات خودبیان می‌کند که حالت چهره می‌تواند روی روحیه شما اثر بگذارد.

دکتر فینزی می‌گوید: عضله‌های میان ابرو پیام غمگین بودن را در هنگام این حالت به مغز می‌رسانند و این عضلات از آنچه که شما می‌خواهید و انتظا
پاورپوینت بررسی گره ها و نشانه های شهری

تاریخ ایجاد 04/06/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 28 اسلاید   قیمت: 8700 تومان   
 تعدادمشاهده  3

پاورپوینت بررسی گره ها و نشانه های شهری  میدان  « سکالی » یا فلکه خیابان «چارلز» در ایالات متحده، گره هایی هستند که در محل تقاطع چند خیابان و یا جاده به وجود آمده اند. فلکه خیابان چارلز و میدان سکالی خاصه گره هایی پر اهمیت اند ؛ در این نقاط  ناظر از دو جانب ،تپه « بیکن » را مشاهده می کند که این دو میدان را محدود ک
تاریخچه صندلی اداری
یکی از اولین مخترعینی که صندلی اداری مدرن را ساخت چارلز داروین بود
که زیر صندلی هایش چرخ گذاشت تا بتواند سریع تر و بهتر به نمونه های آزمایشی اش دسترسی پیدا کند.
با ظهور صنعت حمل و نقل ریلی در نیمه قرن نوزدهم مشاغل شروع
به گسترشی بیشتر از مدل های کسب و کار سنتی خانوادگی که تاکید چندانی بر مدیریت نداشتند، کردند.
از آنجایی که حوزه خدمت رسانی مشاغل گسترش یافت، برای نظارت بر حفظ نظم، حسابداری و
مکاتبات اداری نیاز به کارمندان

21/10/1395 (سه‌شنبه 2017/01/10)
رمان گرسنه ـ کنوت هامسون ترجمه احمد گلشیری انتشارات نگاه: تهراندان آلدیم، دوشنبه سایتیندا هامسونا گؤره بیر یازی وار ایدی اوردا تانیش اولدوم و بو یازارین سوراغینا گئتدیم. کیتابی آلاندا کیتابچی باشقا کیتابدا ساتیجیلار کیمی منه اؤنَردی و من ده آلدیم. چارلز بوکوفسکی‌نین عامه‌پسند رومانی. آنجاق گرسنه رومانینی کی گرک گرسنگی ترجمه اولایدی ایکی گونه اوخویوب بیتیردیم. بو روماندا یازار بوتونلوکله اؤز ایچینده دیالوقد
ماوی قوش

شعر: چارلز بوکوفسکی
چئوری: شریف مردی

ماوی بیر قوش وار اوره‌ییمدهچیخماق ایسته‌ییرآمما من سرت‌جه اوناقال اورادا دئییرم، قویمارامکیمسه گؤرسونسنی.

ماوی بیر قوش وار اوره‌ییمدهچیخماق ایسته‌ییرآمما من اوزه‌رینه ویسکی تؤکورسیقار دومانی ایله باستیریرامفاحیشه‌لر و ساقی‌لر باققال شاگیردلریهئچ زامان بیلمیراواورادادیر.

ماوی بیر قوش وار اوره‌ییمدهچیخماق ایسته‌ییرآمما من سرت‌جه اونادئییرمقال اورادا، محو ائتمک می ایسته‌
یعنی خوندن این بخش آخر عذاب الهی. فلسفه بعد از ارسطو. اصلا چرت میگن. خلاصه که حال نمیکنم باهاش فقط میخونم. ارسطو عوضش به نظرم جذاب ترین بخشش بود. با این وضعی که میبینما فکر نکنم تموم بشه اما من تا شب میشینم پاش بلکه زودتر خلاص شم :دی  فکر کنم ۱۵ روزه دارم این کتابو میخونم چه خبره بابا. اما خدایی کتاب پر محتوایی بود اولش فکر نمیکردم از پسش بر بیام اما تونستم حالا فکر کن نزدیک کنکورم دوبتره باید بخونمش :دی چون الان فقط خوندم حفظ نکردم. من میگم بیا ی
۱۹۱۷، فیلمی جنگی و درام محصول سال ۲۰۱۹ کشورهای انگلستان و آمریکا به نویسندگی و کارگردانی Sam Mendes و به تهیه‌کنندگی استیون اسپیلبرگ است. از ستارگان فیلم میتوان به بندیکت کامبربچ، ریچارد مدن، کالین فرث، دین-چارلز چپمن، اندرو اسکات و مارک استرانگ اشاره کرد. این فیلم از نظر کارگردانی، عملکرد بازیگران، فیلمبرداری، موسیقی متن و جلوه‌های صوتی مورد ستایش منتقدان قرار گرفت و در جشنواره‌های مختلف افتخارات متعددی را بدست آورد که از میان آنها می‌ت
تاریخچه خودرو سازی رولز رویس 
ماشین رولز رویس در گذشته توسط شرکتی بریتانیایی تولید می‌شد. چارلز استوارت رولز و هنری رویس موسسین شرکت رولز رویس هستند.

رولز رویس موتور کارز (Rolls-Royce Motor Cars) شرکت بریتانیایی مهندسی، طراحی، تولید و توزیع‌کنندهخودرو‌های لوکس می‌باشد که در سال ۱۹۰۶ چارلز استوارت رولز و هنری رویس آن را با نام رولز رویس لیمیتد تاسیس نمودند. در سال ۱۹۷۱ این شرکت در آستانه ورشکستگی بود و برای مقابله با ورشکستگی شرکت رولز رویس
کامپیوتر یکی از پدیده‌های فن‌آوری است که تمام جنبه‌های زندگی ما را تحت تاثیر قرار داده‌است. کامپیوتر از کلمه Compute در زبان انگلیسی به معنای محاسب و شمارنده گرفته شده‌است. در 1937 اولین کامپیوتر دیجتالی الکترونیکی جهان به نام ABC ساخته شد. این ماشین گرچه قابل برنامه ریزی نبود اما برای حل معدلات خطی استفاده می‌شد.به دلیل ابتدایی بودن ABC خیلی زود کامپیوترهای دیگر جایگزین آن شدند.
تاریخچه کامپیوتر
نخستین ماشین محاسبه ماشین مکانیکی ساده ای بود
١. در جستجوی زمان از دست رفته (مارسل پروست)
٢. برادران کارامازوف (فیودور داستایوسکی)
٣. کوه جادو (توماس مان)
٤. سفرای کبار (هنری جیمز)
٥. دون کیشوت (میگل د سروانتس)
٦. موبی دیک (هرمن ملویل)
٧. ابشالوم، ابشالوم! (ویلیام فاکنر)
٨. جنگ و صلح (لئو تولستوی)
٩. تام جونز (هنری فیلدینگ)
١٠. ماجراهای هاکلبری‌فین (مارک تواین)
١١. صد سال تنهایی (گابریل گارسیا مارکز)
١٢. بال‌های کبوتر (هنری جیمز)
١٣. جنایت و مکافات (فیودور داستایوسکی)
١٤. آرزوهای بزرگ (چارلز د
امروز ساعت هشت این طورا مها اومد بیدارم کردو با هم صبحونه خوردیم. اولش نمیدونستم چیکارم. اصلا همین که کتاب بعدیمو انتخاب نمیکنم میره رو مخم تا ساعت ده یازده درگیر بودم برم کتاب بخرم یا نه :/ احرش تنبلیمو گذاشتم کنارو رفتم. سه تا کتاب خریدم از شانسم مولی جانمان همشو داشت.  حالا چیا خریدم :
اولیش کتاب بدایة الحکمة اثر علامه سید محمد حسین طباطبائی ، ترجمهٔ دکتر علی شیروانی نشر دارالفکر 
دومی کتاب تاریخ فلسفه جلد یکم که درمورد یونان و رم هست نوشت
پس از یک قرن، همچنان رولزرویس با عنوان مشهورترین
نام تجاری در صنعت بریتانیا فعالیت می‌کند. این برند، علاوه بر خودروهای لوکس، یکی
از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان پیشرانه‌ برای هواپیماهای مسافری و نظامی در جهان است.

زولا

برای عامه‌ی مردم، رولزرویس یک خودروساز اصیل انگلیسی
محسوب می‌شود که محصولاتی در کلاس سوپرلوکس با قیمت بالا تولید می‌کند. این باور، البته
درست است؛ اما نباید دیگر فعالیت‌ها و خدمات این برند در صنعت و مهندسی دنیا نادیده
گرف
خب بالاخره تموم شد. اصلا مغزم در حال ترکیدنه. درسته یسری چیزاشو نفهمیدم اما خیلی چیزم ازش یادگرفتم. احساس میکنم شاید این کتاب بزرگتر از عقل من بود. شاید واسه همین یه جاهاییش نمیفهمیدم یا حوصله سر بر بود برام ولی خب به قول استادم کتاب خوب کتابی که تحقیرمون کنه و ما بفهمیم چقدر نمیدونیم. من دقیقا همین حسو داشتم. یه جاهاییشم تکراری بود البته. 
بچه که بودم بهم میگفتن به خدا نباید فکر کنی این که چه شکلی کجاست و از این چیزا دیوونه میشی. علنن منو از فک
خانواده آدامز کمدی ترسناک محصول سال ۲۰۱۹ اثر کنراد ورنن است.
انیمیشن، روایت کننده معضلی رایج است حول محور خانواده ای با عقاید، هنجارها و سبک زندگی خاص که مورد انزجار و خشم اطرافیان خود قرار میگیرند و مجبور به ترک خانه خود میشوند اما در محله جدید هم طرد میشوند. البته این ماجرا دو طرفه است و خود آنها نیز فقط در فرهنگ خود و آبا و اجداد خود محدود شده اند و تفاوت مردم دیگر در هر زمینه ای باعث تعجب و تنفر آنها میشود.
 تفاوت در کوچکترین چیزها مردم را
جالب نیست که من نمینویسم ولی دونفر دارن مرتب سر میزنن؟ بیخیال نمیخام شبیه مامانم گیر باشم ولی احتمالا بدتر از اونم
با کریستوفر بحثم شد و دیدم درحد یه دوستِ نیمه صمیمی خوبه باهاش بودن نه بیشتر
جنسن گفتش فردا میاد و چند روزه مدام برام اهنگ میفرسته و نمیدونم چی شده من یادش اومدم
اوه آلفرد بهم گفت که دوستم داره و دل تنگمه و من گفتم منم درحالیکه اصن اینجوری نبود 
ولی امروز بعد از مدت ها نیومدم که اینارو بگم 
اومدم خوابمو تعریف کنم :)
خواب دیدم تو ی
آواز سال نو
اسکروچ مردی خسیس و بداخلاق که در آستانه کریسمس با تنگ نظری خود قلب منشی همیشه وفادارش را می شکند و در شب کریسمس طبق معمول تنهاست تا اینکه ارواح کریسمس به سراغ او می آیند و او را با خود در سفری طولانی همراه می کنند تا چشم او را به اعمال زشتش باز کنند.
این توصیفیه که در سایتی که فیلم رو ازش دیدم نوشته بود.
اولین چیزیکه منو جذب خودش کرد سال تولید فیلم و کیفیت ساخت اون بود. این انیمیشن خیلی به واقعیت نزدیک بود انگار ادم هاش واقعی بودن حال
یک گوشه خالی، یک گوشه خلوت نشسته ام. در تاریکی که انگار نمی خواهد بار سفر بندد. من در این تنهایی، به دنبالت نیستم، دنبال دل خودم هستم. هر چه می گردم، اثری از او نیست. آخرین نشانه ها از تو می گویند. یادم آمد، او به دنبالت رفته است. اگر به تو رسید نوازشش کن، روزگاریست مزه عشق را نچشیده است. نمی دانم جا داری یا نه، اگر بود حتی کوچک تو قلبت پناهش ده. نگذار برگردد در این سیاهی، نگذار باز بیند دلتنگی. کافیست، طاقت این صحبت ها مرد می خواهد، من که مرد نیست
یکی از نظریه‌های معروف در حوزه علوم طبیعی نظریه داروین می‌باشد. چارلز داروین زیست شناس و زمین شناس انگلیسی با ارائه نظریاتش دنیا را به خود معطوف کرد.نظریه داروین شامل تنازع بقا، انتخاب طبیعی، تکامل و... می‌باشد که در ادامه به بررسی دیدگاه‌های او خواهیم پرداخت. در صورتی که علاقه دارید تا بیشتر درباره نظریات داروین بدانید ما آن‌ها را به زبان ساده برای شما بیان خواهیم کرد. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. 
برای دریافت مشاوره در زمینه نظ
فیلم مرد ایرلندی (به انگلیسی: The Irishman) فیلم سینمایی زندگینامه‌ای و جنایی آمریکایی، به کارگردانی مارتین اسکورسیزی است. نگارش فیلمنامه این اثر به عهده استیون زیلیان بر اساس یک کتاب به نام “من شنیدم که تو خونه‌ها رو رنگ می‌کنی” نوشته چارلز برنت است. در لیست بلندبالا و پر از ستاره‌های کلاسیک سینمای هالیوود نام رابرت دنیرو، آل پاچینو و جو پِشی به چشم می‌خورد.
ادامه‌ی آن را در ویکی لوپ بخوانید...
ویکی لوپ
تحلیل تکنیکال یا تحلیل تکنیکی (Technical Analysis) روشی برای پیش بینی قیمت در بازارها، بر اساس مطالعه و بررسی تاریخچه قیمت و حجم معاملات در آن بازار است.
تحلیل تکنیکال در بازار بورس اوراق بهادار، بازار ارز و فارکس و نیز بازارهای بورس کالا مورد استفاده قرار می‌گیرد.
تاریخچه تحلیل تکنیکال
تحلیل تکنیکال حدود سه قرن قدمت دارد و استفاده از شاخص های تکنیکال و ترسیم نمودارهای تکنیکال را می‌توان در نوشته های قرن هفدهم و هجدهم میلادی نیز مشاهده کرد.
شاید ب
سلام 
امروز شنبه بود ولی شبیه جمعه بود.از اون جمعه‌ها که نه دل گرفته،نه مغز خسته‌س نه خوشی نه کلا هیچی.بی همه چیزی یجورایی.
حال اکثریت مقیم ساکن خوش نیست.خالی بندیای مشاور را باور کرده و به آینده دل می‌بندد.
 پل گلدن گیت ندیده از دنیا نریم،پیپیر نداده نریم،مک‌دونالد نخورده نریم،کربلا نرفته نریم،نمایشنامه ننوشته نریم،این چنین رقصیدن میانه زمین آرزو به دل نریم،کنسرت علی عظیمی و نامجو نرفته نمیریم،دو نفره نخندیده نمیریم،لپ طفل خود را نکش
داستان دو شهر : چه پرتلاطم است زندگی عاشقانه ای که آغازش با انقلاب فرانسه باشد…

داستان دو شهر : چارلز دیکنر، نشر افق
معرفی:
برای خیلی ها جذاب است که بدانند شروع شکل گیری توسعه اروپا چگونه بوده است. این کتاب داستان دختری است که زندگی عاشقانه اش در تلاطم انقلاب فرانسه دچار تلاطم های زیادی می شود…
خلاصه:
داستان انقلاب فرانسه و اتفاقات آن است که چه بکش بکش و قتل و غارت و ظلمی شده است و تمدن اروپا روی خون، سر پا شده است. ولی در قالب زندگی دختری که
دانلود فیلم سینمایی سگ وحشی | Savage Dog
ژانر فیلم : اکشن، درامتاریخ انتشار : سال 2017زبان : دوبله فارسیمدت زمان : 01:34:15محصول کشور آمریکاامتیاز : 4.9 از 10خلاصه داستان: این فیلم در سال 1959 و در منطقه هندوچین به وقوع می پیوندد. جایی که یک حاکم ظالم و قدرتمند با سرکوب مردمش به قدرت رسیده است و کسی توان مخالفت کردن با او را ندارد. اما یک قهرمان در این سرزمین متولد شده است که قرار است داستان شجاعت و مبارزاتش را به یک افسانه تبدیل کند و...
نسخه دوبله فارسی سانسور
سلام 
برنامه‌های ما از این به بعد پاییزی میشود.هوا داره سرد میشه کم کم! سویشرت ها را در‌آورده،کلاه‌ها را بر سر کشیده،لب سکوی بغل سبز نشسته و رفت‌وآمد دانشجویان فیزیک بهشتی را نظاره‌گر میشود.این است داستان پاییزی ما!
عین احمق‌ها در فصل رقص برگ‌های سرخ،چارلز بوکوفسکی میخواند و چرندیات وی را هایلایت میکند.اندازه دلتای ایکس درس نخوانده.وی خسته است(طبق معمول).از اوضاع الانش بی‌زار است اما ناراحت هم نیست.سوالات بنیادی را بیخیال شده است.جنب
انسان 200.000 سال است که روی زمین زندگی می کند، پس جای تعجب نیست که در طول این همه سال تغییراتی در ساختار بدن او رخ داده باشد. در بدن ما اعضایی وجود دارند که از وجو آنها بی خبریم. البته این اعضا کارشان را به درستی انجام می دهند و نیازی هم به دانستن نامشان نیست!
برای مثال قبل از اینکه متولد شویم دم داریم! تعجب نکنید چرا که این یک حقیقت است و ما قبل از متولد شدن برای چند هفته دم داریم. به گفته " مایک جنس " استخوان دنبالچه آخرین بقایای دم انسان است و جالب
خواص یاقوت کبود
یاقوت کبود قرنها سلاطین را از فتنه و دسایس و بلایا و چشم زخم دور نگه داشته، طلسم ثروت توام با آرامش و آسایش است. این سنگ نماد فصل پاییز بوده و برای مدیتیشن بسیار مناسب است. صاحب آن میتواند آینده را پیشگویی کند. پرنس چارلز حلقه ای مزین به این سنگ را در مراسم نامزدی به پرنسس دیانا هدیه کرده بود. یاقوت کبود نشانه فرزانگی و دانایی بوده است.
یاقوت کبود اعصاب بدن را تقویت و آرام می کند و برای درمان بیماری های صرع، رعشه، سردرد های عصبی
روند چیست سوالی بسیار مهم و کلیدی برای یک تریدر است. که در قسمت چهارم آموزش بورس به آن میپردازیم، بهترین پاسخ به این سوال این است: به جهتی که حرکت قیمت را نشان می‌دهد روند می‌گویند.
تقسیم‌بندی روند
روندها را به دو نوع میتواند تقسیم‌بندی نمود:
روند قیمتی
روند زمانی
روند قیمتی و روند زمانی هر کدام خود به سه دسته تقسیم‌بندی می‌شوند.
تقسیم‌بندی روند زمانی:
روندکوتاه مدت
روند میان مدت
روند بلند مدت
تقسیم‌بندی روند قیمتی:
روند صعودی
روند نزول
پس میخوای یه نویسنده باشی...چارلز بوکوفسکی #مازیار_ناصری
اگه فکرِ نوشتن ناگهان و بدون توجه به هر مسئله‌ی دیگه‌ای سراغت نمیاد، ننویس.تا کلمه‌ها ناخواسته از قلب، ذهن، دهان و وجودت سرازیر نشدن، ننویس.اگه مجبوری ساعت‌ها خیره به صفحه‌ی کامپیوترت بشینی یا در جستجوی کلمه‌ها روی ماشین تحریرت قوز کنی، ننویس.اگه واسه پول یا شهرت می‌نویسی، ننویس.اگه می‌نویسی تا زنا رو بکشونی توی تخت‌خوابت، ننویس.اگه مجبوری اونجا بشینی و بارها همه‌شو بازنویسی

تاریخ فلسفه -از دکارت تا لایب نیتس - جلد چهارم ، نوشتهٔ چارلز کاپلستون ، ترجمهٔ غلامرضا اعوانی

ما با یک انتخاب ساده میان دو شق کاملا متعارض یعنی قول به عدم تداوم و قول به تداوم مواجه نیستیم. هر دو رکن را باید در نظر داشت. تغییر و نوآوری وجود دارد ، اما تغییر خلق از عدم نیست. 

من یه ذره زبان میخونم یه ذره کتاب. نمیدونم چرا اینقدر استرس دارم واسه جفتش. یعنی میدونی جوابای ارشد اومده همش خودمو میبینم که سال دیگه معلوم نی چی بشه براش. خیلی نگرانم
سومین شماره فصل‌نامه «سان» با موضوع فراموشی. طبق معمول متن‌ها و داستان‌های عالی. این شماره نقاشی‌های خیلی خیلی جذابی هم داشت که لذت خوندنش رو چندین برابر میکرد.بهترین‌های این شماره از نظر من:«رسم روزگار چنین است» از سید جواد رسولی. روایتی از فاجعه‌های انسانی فراموش‌شده که کمتر بهشون پرداخته شده. مثل شهر «دارمشتات» در آلمان که در جنگ جهانی کاملا از بین رفته و هزاران آدم قربانی شدن..«ترکش» از صابر قربانی: داستانی درمورد کارگاهی که منفجر
دانلود فیلم ال کامینو: فیلم برکینگ بد El Camino: A Breaking Bad Movie 2019
Download Film El Camino: A Breaking Bad Movie 2019
با تمام کیفیت ها ۴۸۰, ۷۲۰ , ۱۰۸۰ و لینک مستقیم از نایس موزیکا
پخش آنلاین + لینک پرسرعت فیلم ال کامینو: فیلم برکینگ بد
ژانر فیلم : اکشن، درام
زبان فیلم : دوبله فارسی + سانسور شده
سال انتشار : 2019
محصول کشور : امریکا
کارگردان : وینس گیلیگان
کیفیت : 1080p / 720p
بازیگران : جسی پینکمن پس از آنکه موفق می‌شود از چنگ جک و دار و دسته‌اش بگریزد، باید با پلیس و آشفتگی‌های
خانم C.J. Walker چه کسی بود؟خانم C.J. Walker پس از رنج از بیماری پوست سر که منجر به ریزش موی خودش شده بود ، خطی از محصولات موی آفریقایی آمریکایی را اختراع کرد. وی با سفر به سراسر کشور محصولات خود را با ارائه سخنرانی و تظاهرات تبلیغاتی تبلیغ کرد و سرانجام آزمایشگاه های مادام C.J. واکر را برای تولید لوازم آرایشی و آموزش زیبایی فروشان تأسیس کرد.
کسب و کار او باعث شد که او به یکی از اولین زنان آمریکایی تبدیل شود که یک میلیونر خودساخته شد. او همچنین به دلیل تلا
خانم C.J. Walker محصولات تخصصی مو را برای مراقبت از موهای آفریقایی آمریکایی ایجاد کرد و از اولین زنان آمریکایی بود که یک میلیونر خودساخته شد.خانم C.J. Walker چه کسی بود؟خانم C.J. Walker پس از رنج از بیماری پوست سر که منجر به ریزش موی خودش شده بود ، خطی از محصولات موی آفریقایی آمریکایی را اختراع کرد. وی با سفر به سراسر کشور محصولات خود را با ارائه سخنرانی و تظاهرات تبلیغاتی تبلیغ کرد و سرانجام آزمایشگاه های مادام C.J. واکر را برای تولید لوازم آرایشی و آموزش ز
دانلود رایگان کتاب قدرت عادت pdf از چارلز داهیگ , در این مطلب از بخش پرفروش ترین کتاب های روانشناسی ، کتاب قدرت عادت اثر داهیگ را بصورت رایگان برای دانلود شما عزیزان قرار داده ایم.
کتاب قدرت عادت که در سال 2012 منتشر شد، برای مدت زیادی در لیست پرفروش ترین های روزنامه نیویورک تایمز بود.‏ و از طرفی در لیست تاثیرگذارترین کتاب ها برای مدیران از طرف دانشگاه هاروارد قرار گرفت.‏
 کتاب : قدرت عادت

برای دانلود رایگان اینجا را کلیک کنید
نام فیلم: مردان ایکس 5 – X-Men: First Classژانر: اکشن، ماجراجویی، علمی تخیلیکارگردان: Matthew Vaughnستارگان: James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrenceمحصول کشور: آمریکاسال انتشار: 2011امتیاز: 7.8 از 10مدت زمان: 2:11:43خلاصه داستان: قبل از اینکه «چارلز ژاویر» (جیمز مک‌آووی) و «اریک لنشر» (مایکل فسبندر) به نام‌های پروفسور ایکس ومغناطیس مشهور شوند، دو مرد جوان بودند که به قدرت‌های بخصوصشان پی می بردند. قبل از اینکه به دشمنان قسم خورده تبدیل شوند، آن‌ها بهترین دوستان یکدی
پادشاهی مربوط به قوم باستانی مایا در زمین یک گاوچران کشف شده است. این کشف 250 سال به طول انجامیده اما شواهد به دست آمده از "ساک تیزی" که پادشاهی باستانی قوم مایا نامیده می شود، پس از 2 سال حفاری سرانجام به تازگی سر از خاک بیرون آورده است.
از ساک تازی یا سگ سفید که اولین بار در سال 1994 مطرح شد، در نوشته های مایایی نام برده شده بود اما مکان آن همچون یک راز باقی مانده بود. پروفسور چارلز گلدن انسان شناس از دانشگاه برندیز، اندرو اسکرر زیست شناس از دانشگ
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ حضور یک میهمان ناخوانده هراس‌انگیز مسابقات گلف فلوریدا را به طور موقت تعطیل کرد.
بر اساس گزارش آبزرور، حضور یک کروکودیل غول‌پیکر در میان زمین گلف‌بازان فلوریدا بازی آنها را برای مدتی به تأخیر انداخت.
بر اساس تصاویری که «چارلز هلمز» یکی از گلف‌بازان از این کروکودیل فیلمبرداری کرده، طول این خزنده عظیم‌الجثه به 15 فوت (معادل 4.5 متر) می‌رسد.
این تمساح فوق‌العاده بزرگ به نیت رفتن به سمت دریاچه مسیرش
من از "احمد محمود" فقط "همسایه‌ها" را خوانده‌ام. خوب هم نفهمیدم‌اش، ولی دوست‌اش داشتم. در قسمتی از "همسایه‌ها" می‌گوید "باید یاد بگیری که وقتی درگیر مبارزه هستی، درگیر احساس نباشی"نویسندگی همچون مبارزه است. احمد محمود در این وادی همچون یک فرمانده در جنگ، جنگید و احساسش را فراموش کرد. به قول خودش، می‌توانست شغلی با بیمه داشته باشد یا بازاری باشد، اما نویسندگی را برگزید. نویسندگی شغل نیست، و اگر شغلت بشود نویسندگی، یکی می‌شوی مانند "چارلز
تحلیل تکنیکال چیست ؟ (Technical Analysis)
تحلیل تکنیکال چیست؟ تحلیل تکنیکال یا تجزیه و تحلیل فنی روشی برای پیش بینی رفتار قیمت در بازارها، بر اساس مطالعه و بررسی تاریخچه قیمت و حجم معاملات در آن بازار است. این دانش در بازارهایی که معاملات آن بر اساس عرضه و تقاضای واقعی شکل می گیرد کاربرد دارد.
تعریف دیگری از تحلیل تکنیکال، هنر دانش پیدا کردن نقاط ورود و خروج در نمودارها برای سرمایه گذاری و کسب سود در بازرهای مالی است.
تحلیل تکنیکال می‌تواند در هر د

چارلز داروین نظریه پرداز مشهور بریتانیایی در کتاب خود به نام «تبار انسان» به موضوع ریش مردان هم پرداخته بود و در فرضیه ی خود بیان می کرد موی زیاد مردان برای زنان جذاب بوده و یکی از معیارهای آن ها برای انتخاب شریک زندگی بوده است. اگرچه ممکن است عده ای این نکته را انکار کنند اما زیست شناسان امروزی هم نظریه ی داروین را تصدیق کرده اند و این موضوع را که مردانی که ریش دارند در مقایسه با مردانی که موی صورت خود را به طور کامل اصلاح می کنند جذابیت
 لئونس و لنا - کارل گئورگ بوشنر
شهر ما - تورنتون وایلدر
جایی که عاشق بودیم - جنیفر نیون
منگی - ژوئل اِگلوف
عامه پسند - چارلز بوکوفسکی
برادران سیسترز - پاتریک دوویت
صید قزل‌آلا در آمریکا - ریچارد براتیگان
ستون دنیایم باش - جنیفر نیون
ما دروغگو بودیم - امیلی لاکهارت
النور و پارک - رینبو راول
رهایی از تکبر پنهان - علیرضا پناهیان
چگونه یک نماز خوب بخوانیم - علیرضا پناهیان
زمین بر پشت لاک‌پشت‌ها - جان گرین
روزنکرنتز و گیلدنسترن مرده اند - تام استاپرد
شجره و خلقت نخستین انسان ها
داروینیسم مجموعه‌ای از جنبش‌ها و مفاهیم مربوط به ایده‌های تغییر شکل گونه‌ها یا تکامل است که برخی از ایده‌ها با ارتباط به کار چارلز داروین است. مفهوم داروینیسم در طول زمان تغییر پیدا کرده‌است و بسته به اینکه چه کسی و در چه زمانی از این اصطلاح استفاده می‌کرده‌است، معانی مختلفی داشته‌است. در ایالات متحده داروینیسم اغلب توسط آفرینش‌گرایان به عنوان یک اصطلاح تحقیرآمیز در اشاره به باورهایی مثل طبیعتگرایی ماو
شجره و خلقت نخستین انسان ها

داروینیسم مجموعه‌ای از جنبش‌ها و مفاهیم مربوط به ایده‌های تغییر شکل گونه‌ها یا تکامل است که برخی از ایده‌ها با ارتباط به کار چارلز داروین است. مفهوم داروینیسم در طول زمان تغییر پیدا کرده‌است و بسته به اینکه چه کسی و در چه زمانی از این اصطلاح استفاده می‌کرده‌است، معانی مختلفی داشته‌است. در ایالات متحده داروینیسم اغلب توسط آفرینش‌گرایان به عنوان یک اصطلاح تحقیرآمیز در اشاره به باورهایی مثل طبیعت
درباره برند:
JAGUAR کمپانی لوکس خودروسازی توسط Sir William Lyons در سال 1922 در انگلستان تاسیس گردید که در ابتدا Swallow Sidecar نام داشت. این کمپانی همچنین دارای حکم سلطنتی از ملکه الیزابت دوم و پرنس چارلز می باشد. کمپانی JAGUAR پس از مبدل شدن به یکی از برندهای مطرح دنیا در صدد تولید محصولات دیگری چون عطر و ادکلن برآمد که گام موفقی در این مسیر بشمار می رود.
دانلود دوبله فارسی فیلم The Password Is Courage 1962کیفیت BluRay 720p اضافه شددانلود
بازیگران  : Alfred Lynch, Dirk Bogarde, Maria Perschy, Nigel Stock
کارگردان : Andrew L. Stone
محصول : آمریکا
سال تولید : ۱۹۶۲
زبان : دوبله فارسی
فرمت : MKV
حجم :۱٫۵GB
نام پارسی فیلم : نشان شجاعت
خلاصه داستان : “بریتانیا N.C.O. سرگرد ارشد “چارلز کووارد از اردوگاه، “VIII-B P.O.W “فرار می کند “
چارلز داروین یک آتئیست نبوده است!!
خوانندگان دوران مدرن همواره به دیدگاه‌های دینی چارلز داروین، طبیعت‌شناس (Naturalist) برجسته و نویسندۀ کتاب منشأ انواع (Origin of Species) که در سال ۱۸۵۹ چاپ شد، توجه کرده‌اند. کتاب‌فروشی‌ها و اینترنت مملو است از بحث‌های مختلف دربارۀ دیدگاه‌های داروین و تأثیر نظریۀ تکامل (Theory of Evolution) او بر دین.....
در این بین، برخی داروین را به آتئیسم متهم کردند و برخی از طرفداران آتئیسم نیز نام داروین را برای تبلیغ، در لیست آتئیست‌ه
کامپیوتر یکی از پدیده‌های فن‌آوری است که تمام جنبه‌های زندگی ما را تحت تاثیر قرار داده‌است. کامپیوتر از کلمه Compute در زبان انگلیسی به معنای محاسب و شمارنده گرفته شده‌است. در 1937 اولین کامپیوتر دیجتالی الکترونیکی جهان به نام ABC ساخته شد. این ماشین گرچه قابل برنامه ریزی نبود اما برای حل معدلات خطی استفاده می‌شد.به دلیل ابتدایی بودن ABC خیلی زود کامپیوترهای دیگر جایگزین آن شدند.
تاریخچه کامپیوتر
نخستین ماشین محاسبه ماشین مکانیکی ساده ای بود
چرا دیگر برای اندازه گیری زلزله از ریش تر استفاده نمی کنند ؟
سولماز مهاجر ، پژوهش گر زمین شناسی ، دانش گاه توبین گن آلمان .
06 بهمن 1396 . 26 ژانویه ی 2018 .
بر سر مقیاس (( ریشتر )) چه آمد ؟ از چه زمانی و چرا دیگر در زبان علم از آن برای سنجش زلزله استفاده نمی‌کنند ؟
در حال حاضر زلزله در سراسر دنیا با مقیاس بزرگا (MW  ) سنجیده می ‌شود .
اما چرا واحد (( ریشتر )) از دور خارج شده است ؟ جواب ساده این است که (( بزرگا )) با دقت بیش تر بزرگی زمین لرزه را اندازه می‌‌‌گیر
یا مُحیل
(ای متصرف در عالم)

آخرین بار که رفتم کتابخونه، کتاب "شب هفتمین بدر" که براتون معرفی کردم و "جزء از کل" رو برگردوندم
جزء از کل رو، چند صفحه خوندم نه تنها از خودش دفاع نکرد، که به شدت میگفت منو نخون. منو نخون! منم چون اصلا جذبش نشده بودم بدون خوندن برگردوندمش.
ایستادم برای انتخاب کتاب.
ویلت رو مهناز عزیزم معرفی کرده بود. که گرفتمش. کتاب " نفرتی که تو میکاری" رو دفعه قبل تصمیم داشتم بگیرم که پیداش نکردم فکر کردم یک نفر دیگه گرفته و هنوز برنگ
دیوار لنون پراگ
دیوار لنون پراگ امروز یکى از جاذبه های گردشگری این شهر محسوب مى شود.
بلیط اتوبوس     خرید بلیط اتوبوس     قیمت بلیط اتوبوس     رزرو بلیط اتوبوس
یکی دیگر از جاذبه های دیدنی شهر پراگ دیواریست که پر است از شعارهای مختلف سیاسی و اجتماعی که به صورت نامنظم و با رنگ های مختلف نوشته و نقاشی شده اند. این دیوار ، جان لنون نام دارد که نقش مهمى در تاریخ سیاسی معاصر در کشور چک و شهر پراگ داشته است.
در سال ١٩٨٨ جوانان چک بر این دیوار شعارهای
دانلود فیلم The Irishman 2019 مرد ایرلندیبا دوبله فارسی و کیفیت عالی
دانلود فیلم The Irishman 2019 , دانلود فیلم مرد ایرلندی 
کیفیت HD 1080p , HD 720p – سانسور شده
فیلم مرد ایرلندی دوبله فارسی و سانسور شده و هیچ گونه صحنه غیر اخلاقی و مغایر با شئونات اسلامی ندارد.
نام اثر: مرد ایرلندی The Irishman
کیفیت: HD 1080p , HD 720p, SD 480p
ژانر: درام | جنایی | بیوگرافی
مخاطب: این فیلم به افراد زیر 15 سال توصیه نمی شود.
نوع فیلم: سینمایی
محصول: آمریکا  مرد ایرلندی
کارگردان:
کتاب جدید جلد هفتم تاریخ فلسفه نوشتهٔ چارلز کاپلستون هست با ترجمهٔ داریوش آشوری ، نشر علمی فرهنگی هست. توی این کتاب از فیشته تا نیچه رو توضیح میده و خب منم هیجان زده چون جز نیچه بقیه رو خوب نمیشناسم و قراره کلی چیز یاد بگیرم. 
امروز دیر بیدار شدمو کلی کارم عقب مونده. دیروز واقعا یکسره نشسته بودم پای کتابمو دویست صفحه رو خوندم شاید خستگیم مال اون بود هرچند که در ظاهر چیزی نداره اما آدم درگیر میشه و حتی انرژیش میره. هنوز تو حالو هوای جنایت و مکا

همه ما معمولا اهدافی توو زندگیمون داریم و براشون برنامه ریزی می کنیم.
اینکه مثلا سال دیگه کنکور بدیم، شغلمون رو عوض کنیم، مسافرت بریم و...
برای همه اینا برنامه ریزی میکنیم و دوست داریم بهشون برسیم و برای رسیدن بهشون تلاش میکنیم.
چند روزه دارم به این فکر میکنم که چند نفر از ما آدما لااقل برای رسیدن به تعطیلات عید برنامه ریزی کرده بودیم و تا همین چند هفته پیش مشتاقانه منتظر بودیم که عید برسه و به مسافرتها و تا ظهر خوابیدن هامون دست پیدا کنی
•    شکست یک عامل نیروبخش است، نه یک بازدارنده؛ هر شکست بذری از موفقیت در دل دارد. ناپلئون هیل
•    کارایی اساس بقا است، اما لازمه موفقیت ثمربخش بودن است. جان ماکسول
•    موفقیت در این نیست که چه چیزی در پیش رو داریم، موفقیت در این است که چه چیزی در پشت سر به جا می گذاریم. کریس ماسگرو
•    هرکس خواهان موفقیت است باید یاد بگیرد که ناکامی جزء حتمی فرایند پیشرفت است. برادرز
•    من معتقدم موفقیت زمانی به دست می آید که یک قدم جلوتر برویم؛ یعنی ضمن
_____________________________________________________________________________________________________
 با گسترش استفاده از اسناد و کتاب‌های الکترونیکی نیاز به داشتن یک نرم افزار برای خواندن این گونه اسناد متنی لازم است. نرم افزارهای متعددی برای انجام این منظور طراحی و عرضه شدند که با توجه به گستردگی و تنوع امکاناتی که هریک از این نرم‏‌افزارها ارائه می‌دهند؛ مسئله انتخاب یکی از آنها به عنوان برنامه خوب برای مشاهده این اسناد را کمی دشوار است. یکی از شرکت‌های نام آشنا با نام Adobe نرم‏
 یکی از رازهای هستی تصمیم‌های
بزرگی‌اند که به‌راحتی گرفته می‌شوند
در جولای سال
۱۸۳۸، چارلز داروین ۲۹ساله و مجرد بود. دو سال پیش‌تر، از سفر با کشتی اچ.ام.اس بیگلز
بازگشته بود و مشاهداتی را با خود آورده بود که در نهایت شالودۀ کتاب منشأ انواع شدند.
در همین اثنا، با مسئلۀ تحلیلی اضطراری‌تری مواجه گشت. داروین به فکر خواستگاری از
دختردایی‌اش، اِما ویجوود، بود اما از این می‌ترسید که ازدواج و بچه‌داری مانع از مشغولیت
علمی‌اش شود. او برای آنک
صبر را از شکست خوردن یاد گرفتم. بارها و بارها تمرین ِ باختن می‌کردم. هدف ِ به غایت دوری می‌گذاشتم. و توپ را با جدیت محض به سمتش نشانه می‌رفتم. گاهی حتی توپ به نزدیک ِ هدف هم نمی‌رسید. زنده‌گی‌ام را آن سا‌ل‌ها وقف ِ نرسیدن‌ها کرده بودم. در ساحل اقیانوس آرام، سنگ‌های زمخت ِ بُرنده‌ را روی هم می‌چیدم. شبیه هیپی‌های مسلح گاهی تا نیمه‌های شب. و ساعت‌ها تمرین می‌کردم که از فاصله‌ی ده دوازده متری به هدف بزنم. نمی‌شد. جدیت در شکست ناخودآگاه
 یکی از رازهای هستی تصمیم‌های
بزرگی‌اند که به‌راحتی گرفته می‌شوند
در جولای سال
۱۸۳۸، چارلز داروین ۲۹ساله و مجرد بود. دو سال پیش‌تر، از سفر با کشتی اچ.ام.اس بیگلز
بازگشته بود و مشاهداتی را با خود آورده بود که در نهایت شالودۀ کتاب منشأ انواع شدند.
در همین اثنا، با مسئلۀ تحلیلی اضطراری‌تری مواجه گشت. داروین به فکر خواستگاری از
دختردایی‌اش، اِما ویجوود، بود اما از این می‌ترسید که ازدواج و بچه‌داری مانع از مشغولیت
علمی‌اش شود. او برای آنک
دانلود فیلم Crooked House 2017 با دوبله فارسی و کیفیت عالی
دانلود با لینک مستقیم و کیفیت های 480p BluRay  ,720p BluRay ,1080p BluRay
دانلود دوبله فارسی فیلم خانه ی شوم سال 2017
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
نام : Crooked House لینک IMDb امتیاز : 6.3 از 10 – میانگین رای 13,026 نفر کیفیت : 480p BluRay  ,720p BluRay ,1080p BluRay موضوع : جنایی, درام, رازآلود فرمت : MKV حجم : 2.13 گیگابایت+1.09 گیگابایت+809 مگابایت+640 مگابایت مدت زمان: 115 دقیقه زبان: انگلیسی سال انتشار : 2017 صوت دوبله: دارد
~~~~~~~~
کارگردان : Gilles Paquet-Brenner
~~~~~~~~
بازیگرا
زنجیر خبرهای بد پاره نمیشود.به غیر فجایع عمومی در زندگی شخصیمان‌ هم خبری نیست.البته از نوع خوبش!وگرنه من که دم به دم مورد هجوم پاتک‌های زندگی قرار میگیرم.
امروز صبح یکی دیگر،راستش کمی سر شده‌ام.با خودم فکر کردم دو هفته دیگر این یکی همچنان مشکلت باقی میماند؟ جواب نه‌ای که خودم به خودم دادم کمی آرامم کرد.گوشی را برداشتم و به لی‌لی گفتم از دوشنبه در اموزشگاه میبینمش و به دوشنبه‌ فکر کردم که لااقل تا آن موقع از آتش رد شده‌ام.آنجا میتوانم شبی
اصطلاح نئومدرن برای اولین بار در سال ۱۹۸۲ میلادی به کار برده شد و عمده کاربرد آن در سال مذکور، نامگذاری سبکی معماری بود که بعد از مدرنیسم شکل گرفت .(جنکس، ۸: ۱۹۹۳) یکی از منتقدین سرسخت مدرن، چارلز جنکس، در مقاله ای با عنوان «نئومدرنها »، تصویری روشن از سیر تحول معماری مدرن و گذار آن به حیطه ی مباحث مطرح شده ی بعد از مدرن ترسیم کرده است. او در کاربرد اصطلاح نئومدرن بر این عقیده است که، این اصطلاح دهن کجی به منتقدینی بود که اصطلاح پست مدرن را مطر
فیلم کمدی سفر به چین : راز نقاب آهنین با کیفیت 1080p & 720p & 480pژانر : اکشن، ماجراجویی، خانوادگی، فانتزیانتشار : 2019زبان : دوبله فارسی + انگلیسیمدت زمان : 02:00:09کیفیت ویدئو : WEB-DLحجم : 2.3 گیگابایت + 1.2 گیگابایت + 598 مگابایتامتیاز : 4.7 از 10خلاصه داستان : فیلم در قرن هجدهم جریان دارد و ادامه‌ی ماجراجویی‌های تازه‌ی جاناتان گرین را دنبال می‌کند، زیرا او یک سفر علمی و فوق‌العاده‌ای را انجام می‌دهد که او را از انگلستان به چین هدایت می‌کند و…
نسخه دوبله
امروزم شروع شد. از ساعت هفت اما من دیرتر شروع کردم خب بلافاصله بعد بیدار شدن کیف نمیده کار کردن یه خورده ادم زمان میخواد تا لود بشه :دی. قرار بود امروز فقط زبان بخونم اما نظرم عوض شد. کتاب جدید شروع میکنم حتی اگه زیاد طولانی نرسم بخونمش. کتاب جدید اسمش هست تاریخ فلسفه ـ از دکارت تا لایب نیتس ـ ، نوشتهٔ فردریک چارلز کاپلستون ، ترجمهٔ غلامرضا اعوانی نشر علمی فرهنگی. خب از اسمش که معلومه راجع به چی هست. یکی از کتابای منابع ست برای خوندن فلسفه. دیگه
فردریک داگلاس کی بود؟فردریک داگلاس ، رهبر اهریمنالیست ، حدوداً در سال 1818 در شهر تالبوت ، مریلند به بردگی متولد شد. وی به یکی از مشهورترین روشنفکران زمان خود مبدل شد و به رئیس جمهور مشاوره داد و هزاران نفر در مورد علل مختلفی از جمله حقوق زنان و قانون منزل ایرلندی سخنرانی کرد.
در میان نوشته های داگلاس چندین زندگینامه شرح زندگی خود را شرح داده اند که تجربیات وی را در مورد برده داری و زندگی پس از جنگ داخلی از جمله کارنامه معروف روایت زندگی فردری
این نادر است که فیلم اول در یک سری از این سطح کم برخوردار باشد ، اما وقتی دنباله های شما همان اندازه Child's Players ابداع کننده و جاه طلب هستند ، به سختی توهین نیست. علیرغم اینکه لیاقت اعتباری بزرگ را برای کسی که همه چیز را در آن آغاز کرده است ، دارد اما به یک رمز و راز وابسته است که اکنون تحقق ندارد که Chucky یک نماد وحشت است.
دون مانچینی (کسی که اعتبار نویسندگی را برای تنها بار در این سریال به همراه بازبینی های فیلمنامه از جان لافییا و کارگردان تام هالن
معلم درباره قانون القای الکترومغناطیسی فارادی و قانون لنز و صحبت می‌کرد و از ارتباطش با جامعه بشریت گفت ارتباط جالب و عجیبیه. تعریف این قانون به این صورته که هرگاه شار مغناطیسی که از یک مدار بسته می‌گذره تغییر کنه؛ در اون نیروی محرکه الکتریکی القا میشه که اندازه اون با اندازه تغییرات شار متناسبه. (نفهمیدید؟ عیب نداره ما هم به زور فهمیدیم :) به زبان ساده یعنی اینکه هر گاه تراکم خطوط میدان مغناطیسی گذرنده از یه حلقه تغییر کنه؛ اون حلقه برای م
Sojourner Truth و فعال حقوق زن ، بیشتر به خاطر سخنرانی خود در مورد نابرابری های نژادی ، "آیا من یک زن نیستم" شناخته شده است در کنوانسیون حقوق زنان اوهایو در سال 1851 تحویل داده شد.چه کسی حقیقت Sojourner بود؟سوژورنر حقیقت ، یک تبادلگر و فعال حقوق زنان آفریقایی آمریکایی بود که به خاطر سخنرانی خود در مورد نابرابری های نژادی "آیا من یک زن نیستم" ، معروف بود و در سال 1851 به طور هم زمان در کنوانسیون حقوق زنان اوهایو تحویل داده شد.
حقیقت به بردگی متولد شد ، اما در سا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها