نتایج جستجو برای عبارت :

بیوگرافی سوجورنر

چه کسی حقیقت Sojourner بود؟سوژورنر حقیقت ، یک تبادلگر و فعال حقوق زنان آفریقایی آمریکایی بود که به خاطر سخنرانی خود در مورد نابرابری های نژادی "آیا من یک زن نیستم" ، معروف و شناخته شده در سخنرانی خود در مورد نابرابری های نژادی ، "آیا من یک زن نیستم" ، که در سال 1851 به طور هم زمان در کنوانسیون حقوق زنان اوهایو تحویل داده شد.
حقیقت به بردگی متولد شد ، اما در سال 1826 با دختر شیرخوار خود به آزادی گریخت. او زندگی خود را وقف آرمانگرایانه کرد و به استخدام نیر
Sojourner Truth و فعال حقوق زن ، بیشتر به خاطر سخنرانی خود در مورد نابرابری های نژادی ، "آیا من یک زن نیستم" شناخته شده است در کنوانسیون حقوق زنان اوهایو در سال 1851 تحویل داده شد.چه کسی حقیقت Sojourner بود؟سوژورنر حقیقت ، یک تبادلگر و فعال حقوق زنان آفریقایی آمریکایی بود که به خاطر سخنرانی خود در مورد نابرابری های نژادی "آیا من یک زن نیستم" ، معروف بود و در سال 1851 به طور هم زمان در کنوانسیون حقوق زنان اوهایو تحویل داده شد.
حقیقت به بردگی متولد شد ، اما در سا
خلاصه‌شده کتاب

The 100 most influential women of all time

چاپ شده توسط مؤسسه بریتانیکا

هتشپسوت (١٥٠٧/١٥٠٨-١٤٥٨ ق م) فرمانروای مصر، ١٤٧٩/١٤٧٨-١٤٥٨ ق م

نفرتی‌تی (١٣٧٠-١٣٣٠ ق م) همسر اخناتون (فرعون مصر)

سافو (٦٢٠/٦١٠-٥٨٠/٥٧٠ ق م) شاعره یونانی

کلئوپاترا (کلئوپاترای هفتم فیلوپاتور) (٦٩-٣٠ ق م) آخرین فرمانروای دودمان بطالسه مصر؛ معشوقه ژولیوس سزار و مارک آنتونی

مریم مقدس (٢٢ ق م-؟ م) مادر عیسی مسیح

هیپاتیا (٣٧٠-٤١٥ م) فیلسوف، ریاضی‌دان و اخترشناس یونانی

تئ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها